Be kategorijos

BAFF Virtuali Lyderystės Akademija 2021

Šią vasarą Baltijos-Amerikos Laisvės fondas kvietė Lietuvos, Latvijos ir Estijos 10 ir 11 klasių mokinius teikti paraiškas į BAFF Virtualią Lyderystės Akademijos vasaros stovyklą. Sėkmingai praėjusi atranką stovykloje dalyvavo mūsų gimnazijos Mokinių tarybos pirmininkė Patricija Dobrovolskytė!

Baltijos-Amerikos Laisvės fondas septynerius metus organizavo Lyderystės Akademijos stovyklas Jungtinėse Valstijose. Šiemet, dėl COVID-19 pandemijos, Lyderystės Akademija 2021 m. liepos 26–30 d. vyko virtualiai.

BAFF Lyderystės Akademijos 2021 dalyviai mokėsi lyderystės ir verslumo bei dizaino mąstysenos (Design Thinking). Ekspertai, verslininkai mokė dalyvius tarptautinio bendradarbiavimo, idėjų generavimo ir problemų sprendimo metodų. Lyderystės Akademijos metu dalyviai didino pasitikėjimą savimi, tobulino vadovavimo įgūdžius ir mokėsi žadinti savo kūrybiškumą. Dalyviai žadino savo kūrybiškumą. Specialiai paruošti dėstytojai padėjo dalyviams lavinti turimus įgūdžius, išmokti naudotis savo unikaliomis savybėmis ir patirtimis.

Didžiuojamės savo aktyvia Mokinių tarybos pirmininke, kuri nuolatos tobulėja!