Be kategorijos

Buvę mokiniai sugrįžta…

Rugsėjis įsuko mus visus į darbų ir mokslų verpetą. Gimnazistai mokosi, o studentai tik pradės naujus studijų metus. O buvę gimnazijos mokiniai sugrįžta į mokyklą ne tik mintimis, bet ir „gyvai“ ateidami susitikti su mokytojais, pasikalbėti.

Matas Girdzijauskas, prieš metus baigęs mūsų gimnaziją, dabar – Vilniaus universiteto biochemijos studentas, sugrįžo į gimnaziją aplankyti mokytojų bei papasakoti kaip jam sekasi. Netradicinėje chemijos pamokoje trečių klasių gimnazistams Matas, kitaip, biochemiko akimis, apžvelgė organinių junginių sandarą, papasakojo apie studijas

Gimnazistai susitikimą su Matu pavadino „Chemijos pamoka su Matu” ir atsisveikindami paklausė „Matai, o ko tu mums palinkėtum?“ Matas atsakė: „Jūs esate trečiokai, jei galite, rimtai mokykitės jau dabar. Mokytojų klausykit…Mokykloje mokytis „pasaka”, mokytojai atneša jums užduotis, aiškina ko nesuprantat. Universitete viską reikės padaryti patiems. Tai ir yra pagrindinis skirtumas”.

Stebėdama, žavėjausi Mato bendravimu su mokiniais ir didžiavausi mūsų trečiokais gimnazistais. Jie ne tik šiltai priėmė Matą (beje jis sako, ateityje norėtų padirbėti ir mokytoju), bet ir turi ryžto siekti savo tikslų bei svajonių.Gražaus rugsėjo, gerų visiems mokslo metų ir sveikatos!

Snieguolė Revuckaitė, chemijos mokytoja