Be kategorijos, Mokinių pasiekimai

Gimnazijos abiturientai – respublikinės VMI viktorinos finalistai ir 5-osios vietos laimėtojai!

Sveikiname Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazijos IVb klasės mokinius: Luką Visockį ir Mantą Žemaitį – komandos „999“ narius – Valstybinės mokesčių inspekcijos organizuotoje respublikinėje viktorinoje „Mokesčiai sugrįžta kiekvienam“ iškovojusius garbingą 5-tą vietą finaliniame etape!

Mokiniai dalyvavo dviejuose atrankiniuose etapuose. Pirmajame etape dalyvavo 55 komandos iš Kauno apskrities regiono, į antrąjį etapą pateko tik penkios komandos, o į finalą – tik viena komanda. Finale mūsų gimnazijos abiturientai rungėsi su kitų Lietuvos regionų antrojo viktorinos etapo nugalėtojais. Dėkojame gimnazijos ekonomikos ir verslumo mokytojai Ingai Kublickienei.

Apie konkursą: Valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – VMI) organizuoja kasmetinę respublikinę viktoriną „Mokesčiai sugrįžta kiekvienam“, kuri šiemet vyko nuotoliniu būdu. Pirmajame viktorinos etape, spalio 7 d., kiekviena užsiregistravusi komanda turėjo atsakyti į jai internetu pateiktus 30 testo klausimų. Į antrąjį etapą kiekviename regione pateko penkios daugiausiai taškų pirmajame etape surinkusios komandos, kurios turėjo, ne tik teisingai atsakyti į klausimus, bet tai padaryti kuo greičiau, nes surinkus vienodą skaičių teisingų atsakymų, į antrąjį viktorinos etapą pateko, ta komanda, kuri greičiausiai atliko pirmojo etapo testą. Antrojo etapo, vykusio spalio 21 d. metu – išrinkta viena, daugiausiai taškų antrame etape surinkusi ir komisijos narių geriausiai įvertinta komanda, kuri ir pateko į trečiąjį (finalinį) etapą, vykusį lapkričio 11 d. nuotoliniu būdu. Į finalinį etapą atvyko antrame etape daugiausiai taškų ir komisijos narių geriausiai įvertintos komandos iš kitų AVMI apskričių.