Be kategorijos

Grafinio dizaino projektai

Pirmieji brandos egzaminai ir pirmieji išbandymai: sukurti dizaino projektą, parengti projektą lydintį aprašą ir prezentaciją, pateisinti tėvų ir mokytojų lūkesčius, susitaikyti su nuolatiniu laiko stygiumi, suvaldyti kylančią baimę ir neigiamas emocijas. Iššūkių puokštę papildo ir egzaminų metu kylantis jaudulys. Gyvenimas mums dažnai pasiūlo naujų iššūkių – nesuskaičiuojamą daugybę naujų pavyzdžių, kaip reikia nebijoti ryžtis tam, kas iš pirmo žvilgsnio atrodo tamsu, beviltiška ir nepasiekiama, bet galiausiai, pasirodo, esąs atradimas, pranokstantis visas vaizduotės ribas. Grafinis dizainas – virtuali meno studija, kur sutelktos fantastiškos galimybės meniniams sumanymams realizuoti. Tai tarpdisciplininė vizualinės komunikacijos problemų sprendimo kūrybos sritis, kurioje reikia suderinti turinio vizualinį kūrybiškumą su komunikacijos ir technologijų žiniomis.

Šilti apkabinimai ir sveikinimai pasirinkusiems šį brandos egzaminą: Gabrielei Jakubauskaitei (tema „Grožio salono „Glamity“ vizualinio stiliaus projektas) , Ievai Avižonytei (tema „Du pasauliai“ plakatas/ diptikas), Viliui Mažeikai (tema „Destruktyvus savanaudiškumas ir veidmainiškumas/melas/altruizmas“, plakatas), ir Medai Volungevičiūtei (tema „Smurtas artimoje aplinkoje“, plakatai).

Džiaugiamės, kad Jūsų gyvenime atsiranda nauji iššūkiai ir nauja rizika – bandymas atverti sau naujus horizontus. Jie gali stipriai pakeisti Jūsų gyvenimą. Sėkmės naujuose kūrybiniuose projektuose.

Grafinio dizaino mokyt. eksp. Gražina Šutienė

Daugiau nuotraukų: https://www.facebook.com/dariaus.ir.gireno.gimn/posts/pfbid0hnQm22yDk7Dw23ZhcxfEunRhH4U7dapwN1FPNpzmKzidut9af56GFNLfmBBbzrahl