Be kategorijos

II-III klasių mokinių kūrybiškumo stovykla „Mokymas(is) be sienų – komunikavimas užsienio kalbomis lyderystės, verslumo, STEAM ir STEM integruotose veiklose“

2023 m. gegužės 17-18 d. vyko II-III klasių mokinių kūrybiškumo stovykla „Mokymas(is) be sienų – komunikavimas užsienio kalbomis lyderystės, verslumo, STEAM ir STEM integruotose veiklose“. Daugiau nei 100 gimnazistų dalyvavo komandos formavimo veiklose, kurias vedė mūsų gimnazijos karjeros specialistė K. Patumsė ir psichologė G. Jurgaitė, ,,Pokalbių kavinėje“ su VDU Užsienio kalbų instituto studentais. Stovykloje mokiniai dalyvavo praktinėje veikloje su gimnazijos direktore N. Šimkevičiene ,,Valanda su direktore – kaip mums sekasi: sėkmės, problemos, galimybės“. Stovykloje vyko kultūros paso edukacija ,,Maudynės gonge“, paskaita ,,Kultūra – tai raktas į kūrybišką gyvenimą“ su renginių, TV laidų vedėju R. Žiogu, verslumo dirbtuvės ,,1000 verslo idėjų“ su verslumo ir ekonomikos mokytoju N. Jonuška. Pirmosios dienos vakarą į stovyklą atvyko MRU Viešojo saugumo akademijos studentai, kurie papasakojo apie studijų galimybes ir pravedė praktines veiklas, taip pat mokiniai dalyvavo vakariniame žygyje ir kūrybinėse veiklose.

Stovyklos antrąją dieną gimnazistai dalyvavo istorijos mokytojos G. Kamarauskaitės ir biologijos mokytojos V. Šilinskienės organizuotame STEAM ir STEM protmūšyje, kartu su renginių vedėja, teatro aktore E. Zėčiūte mokiniai tobulino savo viešojo kalbėjimo kalbėjimo ir improvizacijos gebėjimus bei praktinėje veikloje, kurią vedė mūsų gimnazijos abiturientai, stovyklos dalyviai tobulino savo komunikacinius įgūdžius.

Dalijamės stovyklos akimirkomis!

Nuotraukos – Jūra Subačiūtė