Be kategorijos

Mokinių tarybos III etapas

Norint patekti į Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazijos Mokinių tarybą naujokams reikia įveikti net tris etapus!

  • Pirmasis etapas yra krikštynos, kurios dažniausiai vyksta spalio mėnesį. Naujieji Mokinių tarybos nariai vykdo įvairias užduotis, kurios būna paruoštos tarybos vyresniųjų narių, dalyvauja komandos formavime, orientacinėse varžybose, o įveikus visas užduotis jie duoda MT nario priesaiką.
  • Antrasis etapas yra motyvaciniai pokalbiai, kuriuose naujieji nariai turi parodyti savo norą ir motyvaciją būti pavyzdingais, atsakingais, aktyviais ir puikiais Mokinių tarybos nariais.
  • Trečiasis etapas dar kitaip vadinamas slaptuoju etapu, kadangi nieks nežino, koks jis bus… Būtent III-ąjį etapą, praėjusią savaitę virtualiai įgyvendino MT naujokai, bet, deja, visko negalime atskleisti, kas iš tiesų vyko ZOOM pokalbyje, nes tai yra MT paslaptis. Dalinamės akimirkomis ir vienu iš naujokų kurtų video, kuriame išgirsite 3 min. nereikalingų faktų… https://drive.google.com/…/1wOCFiY6ap…/view…

    Daugiau apie Mokinių tarybą ir jos veiklą galite sužinoti instagram paskyroje @kasvykstagirene