Mokinių pasiekimai

Moksleivių verslumo čempionato „TITAN“ II-osios vietos laimėtojai!

Šiemet ,,TITAN” verslumo čempionate net 4 mėnesius varžėsi daugiau nei 600 mokinių, t.y. 241 komanda iš 44 mokyklų. Jie savo jėgas valdant verslą išbandė interaktyvioje kompiuterinėje „TITAN“ simuliacijoje, tapę bendrovių vadovais, o vėliau turėjo sukurti socialinio verslo planą, padėsiantį spręsti didelės aplinkos taršos problemą.
II-ąją konkurso vietą bendroje įskaitoje pelnė musų gimnazijos moksleivių komanda „TA dar 5 mėn.“. Manto Žemaičio ir Luko Visockio socialinio verslo idėją įkvėpė 2016 metais Lietuvoje pasirodę taromatai. „Aplinkos taršą sumažinti nusprendėme greito maisto restoranams pasiūlydami sprendimą, kuris pakeistų visus vienkartinius, plastikinius šiaudelius į daugkartinius, metalinius. Tai – šiaudelių taromatai“, – inovatyvų sumanymą atskleidžia mokiniai.
Anot jų, pirkdamas gėrimą klientas už šiaudelį turėtų susimokėti papildomai, tačiau vėliau galėtų jį grąžinti į specialų aparatą ir depozitą atgauti. Taip pat klientai šiaudelį galėtų pasilikti sau – tokiu atveju lankantis restorane dar kartą, už jį mokėti jau nebereiktų. „Norime prisidėti prie pasaulio gerovės, tad dėl švarios ateities pradėkime nuo dabarties“, – Mantas Žemaitis ir Lukas Visockis. Komandą čempionatui ruošė ekonomikos ir verslumo mokytoja Inga Kublickienė.

Sveikiname!