Be kategorijos

Prasidėjo ,,Erasmus+“ projekto ,,Mokiniai moko mokinius“ / ,,Students teaching students“ mokinių mobilumo veiklos Jezierzycų majoro Henriko Sucharskio pagrindinėje mokykloje

Lapkričio 21-27 d. gimnazijos komanda išvyko į Lenkiją, dalyvauti tarptautinio ,,Erasmus+“ projekto ,,Mokiniai moko mokinius“ / ,,Students teaching students“ mokinių mobilumo veiklose, Jezierzycų majoro Henriko Sucharskio pagrindinėje mokykloje.
Šiandien prasidėjo pirmoji mobilumo diena. Gimnazijos komanda susipažino su Lenkijos mokyklos administracija, mokytojais ir mokiniais. Dalyvavo komandos formavimo veiklose ir pamokose apie lenkų kultūrą bei menus, kurias vedė Jezierzycų majoro Henriko Sucharskio pagrindinės mokyklos mokiniai.
Antroje dienos pusėje gimnazistai kartu su lydinčiais mokytojais mokėsi pamokos stuktūros, plano rašymo, ieškojo interaktyvių metodų ir ruošėsi pamokoms, kurias jau rytoj pradės vesti Lenkijos mokykloje. Taip pat, projekto labai svarbi dalis – refleksija, kurios metu mokiniai analizuoja savo emocijas ir kompetencijas įgytas mobilumo veiklose. Nuoširdžioje, atviroje ir jautrioje refleksijoje mokiniai dar geriau pažino save, vienas kitą ir įsivertino pirmos dienos įspūdžius, kurie įvairiapusiškai tobulina mūsų gimnazistus!
Dalijamės pirmosios dienos akimirkomis!