Be kategorijos

Programos „Erasmus+“ bendradarbiavimo partnerysčių projektas „Pasaulinis skaitmeninis raštingumas – iššūkis didelėms klaidoms“ / ,,Global-Digital Literacy Opposing Big Errors (GLOBE)“

2023 m. kovo 27-30 dienomis Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazijos direktorė Nijolė Šimkevičienė ir direktorės pavaduotoja ugdymui, ekonomikos ir verslumo mokytoja Deimantė Jankūnaitė, kartu su partneriais iš Serbijos, Ispanijos, Turkijos ir Italijos, dalyvavo „Erasmus+“ bendradarbiavimo partnerysčių projekto „Pasaulinis skaitmeninis raštingumas – iššūkis didelėms klaidoms“ / ,,Global-Digital Literacy Opposing Big Errors (GLOBE)“ antrajame partnerių susitikime. Antrasis partnerių susitikimas vyko Turkijoje, Stambule, kuriame projekto partneriai apžvelgė ir įsivertino projekto eigą, planavo tolimesnes tarptautinio projekto veiklas ir jo rezultatus.
Projekto pagrindiniai tikslai – plėtoti mokytojų skaitmenines kompetencijas, nuotolinio mokymo įgūdžius, sukurti įrankius ir metodus, kurie mokiniams padėtų lavinti medijų raštingumą bei kritinį mąstymą. Tarptautiniame ,,Erasmus+“ projekte artimiausius metus bus plėtojama novatoriška praktika ir ja dalijamasi, skatinamas tarptautinis bendradarbiavimas, tarpusavio mokymasis, švietimo, mokymosi ir jaunimo sričių patirties mainai.