Be kategorijos

Programos ,,Erasmus+“ jaunimo mainai ,,Health in outdoor“ / ,,Sveikata lauke“

2022 m. Kovo 17-29 dienomis gimnazijos komanda išvyko į Stambulą dalyvauti programos ,,Erasmus+“ jaunimo mainuose ,,Health in outdoor“ / ,,Sveikata lauke“.
Mokiniai turėjo nuostabias 12 dienų susipažinti su dalyviais iš Turkijos, Rumunijos, Estijos ir Jungtinės Karalystės. Mokiniai viso projekto metu mezgė naujus ryšius ir kūrė spalvingus prisiminimus.
Mokiniai kiekvieną dieną aktyviai dirbo grupėse, darė įvairias užduotis, kurios skatino jų kūrybiškumą, teatrinius sugebėjimus, lavino fantaziją.
Projekto tema buvo susijusiu su sportu ir sveikata, aiškinomės kokios problemos kiekvienoje šalyje, kaip galėtume išspręsti problemas. Kūrėme naujus sportinius žaidimus, kurie lavino mūsų kūną ir protą. Taip pat kūrėme filmus susijusius su projekto tema.
Laisvomis projekto dienomis vykome apžiūrėti Stambulo miestą, aplankėm žymiausias bei populiariausias vietas. Taip pat buvome nuvykę į Silivrio miesto centrą. Gėrėme daug turkiškos arbatos, valgėme tradicinius patiekalus, vakarus leidome prie Viduržemio jūros. Nuostabiai ir turiningai praleidome dienas projekte, kurios įsimins visam gyvenimui!