Be kategorijos

„Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai!“

Džiaugiamės, kad įveikę atranką prisijungiame prie programos „Renkuosi mokyti!“. Programa buria švietimo bendruomenę – programos dalyvius ir alumnus, mokytojus, mokyklas – ir siekia į Lietuvos švietimą atnešti pozityvius pokyčius. Tikslas – sutelkti Lietuvos mokyklas bendram darbui, kad kiekvienas mokinys patirtų mokymosi sėkmę ir būtų savo mokyklos bei šalies kūrėjas.
Programa „Renkuosi mokyti!“ remiasi įtraukiojo ugdymo samprata ir per dvejus programos įgyvendinimo metus kviesime visą mūsų mokyklos bendruomenę kartu mokytis, dirbti, bendrauti ir diskutuoti tam, kad kiekvienas mūsų mokyklos mokinys galėtų atskleisti savo mokymosi potencialą.

Kas mūsų laukia?
🟠Susitiksime su tyrėjais ir kartu identifikuosime ir išsigryninsime mokykloje norimą keisti sritį.
🟠Susitiksime su pokyčio projekto konsultantais, su kuriais suburta mokyklos pokyčių komanda parengs pokyčio projekto planą.
🟠Kad pokyčius išjudinti sektųsi dar sklandžiau, į juos bus įtraukiama visa bendruomenė. Mokyklai bus teikiamos verslo ir vadybinės konsultacijos, bus sudaryta galimybė bendradarbiauti ir mokytis ir iš kitų projekte dalyvaujančių mokyklų.
🟠Tam, kad visi kartu galėtume pasidžiaugti padaryta pažanga ir nueitu keliu, pokyčių projekto eiga bus stebima ir tiriama.
Labai džiaugiamės turėdami galimybę būti šios bendruomenės dalimi ir savo mokykloje įgyvendinti pokyčio projektą!