Be kategorijos

Respublikinio LMNŠC projekto „Sveikata visus metus“ finišas – mūsų gimnazijos komanda II vietoje!

 Sveikiname šaunius III d klasės gimnazistus – Ugnę Škalaberdaitę, Nedą Kerpę, Justiną Šimoliūną, Herkų Stankevičių ir Narvydą Pupką, kurie atstovavo gimnaziją respublikiniame projekte „Sveikata visus metus“ ir iš 300 komandų užėmė II vietą!
    2018 metais nuo sausio iki gruodžio mėnesio visoje šalyje vyko Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro organizuotas projektas, kurio tikslas – padėti vaikams įgyti bendrą sveikatos suvokimą, išsiugdyti sveikatai naudingus gebėjimus, įpročius bei nuostatas, atsakomybę už savo ir kitų sveikatą, paskatinti juos rinktis sveiką gyvenimo būdą. 
Projektas subūrė 300 komandų – 4965 dalyvius iš Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklų, formalųjį ugdymą papildančių bei neformaliojo švietimo įstaigų, vaikų ir jaunimo organizacijų, klubų, būrelių, šeimų.
Komandos pagal pateiktą temą, remdamosi savo patirtimi bei informacija, gauta iš tėvų, mokytojų, kitų šaltinių, įgyvendino kiekvieną mėnesį skelbiamą vis naują kūrybinį iššūkį.
    Džiaugiamės, jog mūsų gimnazijos „Sveikatos gidų“ komanda buvo įvertinta ir paskelbta tarp geriausiai ir kūrybiškiausiai iššūkius įveikusių mokinių komandų. Daugiau informacijos: http://www.ssus.lt/lt/sveikatos_ugdymo_naujienos/285/
Komandos vadovė Laisvutė Bakutienė.