Be kategorijos

Šiandien Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazijai 101-eri metai!

Šiandien Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazijai 101-eri metai! Dalinamės mūsų jauniausiųjų gimnazistų sveikinimais ir kviečiame Jus rašyti linkėjimus komentaruose 🙂

,,Kiek gimnazijoje įėjimų, tiek orginalių sprendimų.
Kiek langų, tiek šviesių minčių.
Kiek laiptų aukštyn, tiek siekių pirmyn.Kiek klasėse kėdžių, tiek šūksnių AŠ GALIU!
Kiek mokytojų žingsnių, tiek laiko mokslui skirsi.
Kiek mokinių atėjusių, tiek skrydžių su IDĖJA!“ Milda Jurgelytė, 1e kl.

,,101 metų proga gimnazijai linkiu išlikti tokia pat šilta ir nuostabia vieta mokiniams dar 101 metus ir nenustoti spindėti bei skleisti šiluma visiems mokyklos“ Simas Vogulis, 1f kl.

,,Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnaziją sveikinu su 101-uoju gimtadieniu ir linkiu tapti stipriausia, patraukliausia Kauno gimnazija. Linkiu išugdyti kuo daugiau gabių mokinių, kad mokykloje visi ir visada jaustųsi pozityviai, jaukiai lyg namuose.“ Vanesa Kontautaitė, 1f kl.

,,101 metų proga linkiu savo mokyklai tvirtų sienų ir pačių geriausių mokinių, kurie ją garsintų. Norėčiau, kad ji visiems mokiniams būtų lyg antrieji namai, į kuriuos visada norėtųsi sugrįžti.“ Raminta Dulkaitė, 1g kl.

,,Linkiu toliau garsinti savo vardą. Tureti nuostabius vaikus, mokytojus ir mokyklos atstovus. Taip pat būti toliau šauni mokykla kurioje gera visiems.“ Nojus Žitkauskas, 1a kl.

,,Sakoma jog linkėti reikia sėkmės, o ne pinigų ar laimės, juk titanike visi buvo laimingi bei turtingi bet tik keliems nusišypsojo sėkmė. Tad linkiu šiai mokyklai bei jos bendruomenei sėkmingai toliau puoselėti kas palikta, bei sėkmingai augti!“ Rokas Dabašinskas, 1f kl.