Be kategorijos

I klasių kūrybiškumo ir adaptacijos stovykla „Kviečiame skrydžiuiI! Mokymas(is) be sienų – STEAM veiklos“

Rugsėjo 18-19 d. I klasių gimnazistai dalyvavo I klasių kūrybiškumo ir adaptacijos stovykloje „Kviečiame skrydžiuiI! Mokymas(is) be sienų – STEAM veiklos“. Stovykla buvo kupina nuostabių emocijų, naujų pažinčių, įdomių veiklų ir netradicinių pamokų! Pirmąją stovyklos dieną gimnazistai pradėjo stovyklos atidaryme susipažindami su savo klasių kuratoriais – Mokinių tarybos nariais, dalyvaudami komandos formavimo veiklose, susitikime su gimnazijos administracija „Kaip mums sekasi: sėkmės, problemos, galimybės“, karjeros veiklose, tarptautinių projektų pristatyme ir mokydamiesi flashmob’o. Po pietų gimnazistai dalyvavo Afrikos būgnų pamokoje, STEAM protmūšyje, foto medžioklėje, pasitikėjimo veiklose su gimnazijos alumnais, taip pat devintokai ir Mokinių taryba ruošėsi vakaro pasirodymams, o po pasirodymų iškeliavo į naktinį žygį, kurio kulminacija tapo devintokų krikštynos po žvaigždėtu dangumi.

Antrąją stovyklos dieną gimnazistai pradėjo su mankšta ir šokiais, dalyvavo stovyklos refleksijoje bei kūrė prisiminimų, linkėjimų ir padėkos vienas kitam apyrankes.

Dėkojame visiems stovyklos dalyviams už bendruomeniškumą, gerą nuotaiką, aktyvų įsitraukimą į visas stovyklos veiklas ir nepamirštamų akimirkų kūrimą!

Nuotraukos: Ieva Avižonytė

Daugiau nuotraukų: https://www.facebook.com/dariaus.ir.gireno.gimn/posts/pfbid033CLzowTy9CKmpKKMpo77X4x4rXr8HSpGLZvEKaA5uvyYNMid7qzj8TNtNQHYRqpul