Be kategorijos

Tarptautinis Erasmus+ projektas „Health in Search of Identity!“

Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazijos II–III klasių komanda 2023 m. rugsėjo 10–16 d. dalyvavo tarptautiniuose Erasmus+ jaunimo mainuose „Health in Search of Identity!“ Lenkijoje. Projekte mokiniai susipažino su dalyviais iš Rumunijos, Vengrijos, Slovakijos ir Lenkijos. Per visą savaitę mokiniai ugdė savo lydyrestės, pažinimo, komunikavimo kompetencijas. Gerino savo darbo komandoje įgūdžius, plėtojo anglų kalbos žinias, dalijosi savo kultūrine patirtimi. Smagu matyti mokinius užmezgiant naujus ryšius ir pasisėmusius naujų idėjų.

Vienuoliktokė Gabija Grabažiūtė dalijasi savo mintimis apie projektą: ,,Šiame projekte man labiausiai patiko, kad galėjau atsiskleisti ir tobulinti savo anglų kalbos žiniais. Turėjom gerą galimybę susipažinti su naujais žmonėmis ir su skirtingų šalių kultūromis. Buvo labai smagu kiekvieną dieną atsikelti tokioje gražioje vietoje. Labai patiko žygis į kalnus, labai daug nuostabių momentų kurių tikrai neužmirsiu.”

Daugiau nuotraukų: https://www.facebook.com/dariaus.ir.gireno.gimn/posts/pfbid02Sa5NdVcF7sN7dL7Z37vEKJhnpz69jocd3wzBkapW7gq2p7kqCeTCrd8WeaNWxDZXl