Be kategorijos

Kasmetinis Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazijos organizuojamas kompiuterinio žaidimo CS2 turnyras jau įveiktas! Turnyro pradžia įvyko šių metų vasario 26 dieną, o pabaiga kovo 8 dieną.

Šiais metais turnyre dalyvavo visos Kauno ir Kauno rajonų mokyklos. Tad mūsų pirmoji vieta atiteko Kauno „Saulės“ gimnazijai, antroji – Kauno „Santaros“ gimnazijai, o trečioji – Vytauto Didžiojo universiteto Ugnės Karvelis gimnazijai.
Labai džiaugiamės, kad tiek daug mokyklų užsiregistravo ir norime padėkot visiems dalyvavusiems ir organizavusiems – mūsų Mokinių tarybos nariams, technologijų ir biologijos mokytojui Rokui Gedrimui! Už visą turnyro marketingo organizavimą – IVf klasės mokinei Ievai Avižonytei, už turnyro live transliacijas ir komentavimą – IIIa klasės mokiniui Aivarui Dulskiui! Taip pat norime dar kartą išreikšti padėką mūsų rėmėjams. Šiais metais sugebėjome gauti paramą, net iš septynių nerealių kompanijų! Tikimės, kad mūsų nugalėtojai džiaugiasi savo prizais, o likusių turnyre lauksime kitais metais!

Daugiau nuotraukų: https://www.facebook.com/dariaus.ir.gireno.gimn/posts/pfbid0qbVWweT8uBZS4mX8zXRTUJhN7wVNKfhbyw7VTZwcCPvrKyqagfN8roS1KRyqXjihl